Jste vášnivým sázejícím, sledujete aktuální výsledky Sportky a štěstí se vám stále vyhýbá? Možná děláte některou z chyb, které šance na výhru snižují. Návodů, jak vyhrát ve Sportce, jsou stovky, ale žádný z nich vám nezaručí, že po kontrole aktuálních výsledků Sportky uspějete. Přečtěte si zde několik základních tipů, které byste měli znát, než si příště půjdete vsadit.

Je jedno, jestli zvolíte svá či náhodná čísla

Podle statistik lidé volí svá šťastná i náhodná čísla přibližně půl na půl. O něco málo je víc lidí, kteří si čísla vybírají sami. Američan Richard Lustig, který vyhrál ve hře lotto sedmkrát a odnesl si výhry v hodnotě 22 milionů radí, sázet pouze vlastní čísla. Své štěstí popsal v knize, v níž lidem radí, jak v loterii vyhrát.
Statistiky Sportky ale ukazují, že šanci na výhru máte stejnou ať si zvolíte svá šťastná čísla, nebo si je necháte vybrat počítačem.

Nevybírejte číselné obrazce

Řada sázejících si ráda vybírá šťastná čísla tak, aby na tiketu vytvářela obrazec. Tento způsob nedoporučujeme, je zde vysoká šance, že na stejná čísla už někdo vsadil. Pokud byste trefili jackpot, výrazně se zvyšuje šance, že si ho s někým budete muset rozdělit. Třeba jako tehdy, když si sázející museli rozdělit částku 16 565 098. Správnou kombinaci uhodlo 31 hráčů a tak si každý odnesl „jen“ 534 358 korun.

Podnikněte průzkum

Před tím, než si zvolíte svá šťastná čísla se podívejte, která čísla jsou tažena nejčastěji a to nejen ve Sportce, ale i v dalších hrách. Pokud trváte na svých číslech, výběr pečlivě zvažte.
A jaké čísla ve Sportce jsou tažena nejčastěji?
Nejčastěji losované číslo v prvním tahu je číslo 47. Nejčastěji losované číslo
ve druhém tahu je číslo 12. Naopak nejméně losované číslo v prvním tahu je 45 a ve druhém tahu je nejméně losované číslo 43.

Čísla podle dat narození, doplňte vyššími číslicemi

Pokud uvažujete o vlastních číslech ve Sportce a uchýlíte se ke kombinaci plynoucí z data narození buď svého či svých nejbližších, měli byste je doplnit i vyššími čísly než 31, tzn. Počet dní v měsíci. Například jednička je dle historie 13. nejméně často taženým číslem. Na data narození sází mnoho hráčů a můžete si být jisti, že v případě výhry se budete muset dělit s dalšími výherci.

Nejvíce milionářů je v Praze

Největší počet nových milionářů pochází z hlavního města Prahy. Obyvatelé hlavního města si v prvním pololetí rozdělili přes 221 milionů. Díky společnosti Sazka vzniklo jen za prvních šest měsíců 71 loterních milionářů.
3 nejvyšší výhry prvního pololetí 2020
192 024 360 Kč – Sportka, Praha (Ústecký kraj), 15. 4. 2020
50 631 869 Kč – Sportka, Olomoucký kraj, 8. 1. 2020
30 847 836 Kč – Sportka, Středočeský kraj, 31. 5. 2020
Výherní tiket, který si muž koupil v pražské trafice, mu vydělal přes 192 milionů korun. Když si pak přišel do Sazky dohodnout detaily o převzetí výhry, ukázalo se, že žije v Ústeckém kraji.

Systémová sázka

Systémová sázka zvyšuje pravděpodobnost vaší výhry až 500x. Pro systémovou sázku se volí počet čísel 7 až 15. Vyplňuje se pouze 1 sloupec. Sami si zvolíte, kolik kombinací vlastních čísel chcete vsadit a zda se zúčastníte doplňkové hry nebo hry o jackpot. Systémová sázka vytvoří z vašich čísel všechny kombinace a mnohonásobně tak zvýší šanci na výhru. Pokud vyberete všech 15 čísel, dostanete se k neuvěřitelným 5 005 kombinacím. Systémové sázky jsou hlavně oblíbené, pokud je vysoký jackpot. Volí je rodiny nebo větší kolektivy. Problém je v tom, že podobná sázka se pořádně prodraží, může vyjít na více než deset tisíc korun.

Nevolte čísla jdoucí po sobě

Když vyberete čísla jdoucí po sobě 1,2,3,4,5 a 6 pravděpodobnost toho, že vyhrajete je velmi malá. V každém slosování je přibližně tisícovka registrovaných sázenek na nichž se prvních 6 číslic číselné řady objevuje. Tato kombinace však zatím nebyla tažena ani jednou.

2 1 vote
Article Rating