Do oblíbené státní účtenkové loterie lidé mohou registrovat účtenky, které jim vydal prodejce. Z nákupu například pouhého rohlíku za 2,5 Kč nebo počítače za 20 000 Kč máte stejnou šanci na výhru hlavní i menší ceny


Výhry v účtenkové loterii

Paní Zuzana si koupila bundu a účtenka jí vyhrála 100 tisíc korun. Do slosování posílá každou účtenku, za měsíc jich nasbírala přibližně sto.

Pan Jan vyhrál vůz Ford Focus kombi za nákup v hodnotě 47 korun. „Kupoval jsem rohlíky a běžné pečivo,“ přibližuje svůj nákup. Jan v lednu soutěžil poprvéČtvrtou cenu, tedy 200 tisíc korun, vyhrál pan Petr za účtenku za 270 korun. „V Účtenkovce soutěžím od samého začátku, každý měsíc pošlu v průměru sto účtenek

Pan Martin za nákup potravin v hodnotě zhruba 120 Kč vyhrál nový automobil Ford EcoSport. Že je výherce a šťastným majitelem automobilu se dozvěděl pomocí SMSky, která mu zpestřila den na výletě na kole.

Výhercem nového automobilu z osmého kola byla paní Věra se svým manželem, jejíž vítězný kód byl vytištěný na účtence za nákup v hodnotě pouhých 50 Kč. Že se stala vítězem jedné z cen, zjistila po zkontrolování svého hráčského účtu.Zájem o účtenkovku dlouhodobě klesá, a proto je šance pro pravidelné hráče na výhru kola od kola vyšší.

0 0 votes
Article Rating