Říkáte si, že sázíte už docela dlouho a nikdy jste nic nevyhráli?  Pokud se vyhnete některým chybám při sázení, svojí šanci na výhru zvýšíte.
Zapomenete si vsadit, sázenku nezkontrolujete nebo ji dokonce ztratíte.  Když vsadíte, zapomenete zaškrtnout doplňkovou hru.  Způsobů jak zvýšit šanci na výhru je mnoho, ale moc lidí je nevyužívá.

Čísla podle narozenin

Výběr správných čísel je zásadní. Vybíráte čísla podle data narození?  Pak možná děláte zásadní chybu.  Ve Sportce se losuje ze 49 čísel, což znamená, že všechny vyšší čísla než 31 na sázence mít nebudete a právě ve Sportce je nejčastěji losovaným číslem 47. Všechny výhry jsou dané na základě počtu čísel, které trefíte. Čím více čísel trefíte, tím více vyhráváte.

Vlastní čísla

Ze statistik plyne stejná pravděpodobnost výhry s vlastními čísly i s těmi náhodnými. Pokud si ale za výhrou opravdu chcete jít, společnost Sazka doporučujeme sázet čísla vlastní.
Je v tom jednoduchá logika. Stejná kombinace čísel padla za celou historii Sportky jen jednou. Pokud budete vlastní čísla sázet opětovně, šance, že se z osudí právě tato čísla vylosují roste s každým dalším slosováním, kdy se tak nestalo.

Nehrajete doplňky

Je jedno zda sázíte jeden sloupec, nebo celý tiket, ale nikdy nezapomínejte na doplňkovku. Šance, že v ní vyhrajete, je mnohem větší, než že trefíte jackpot. Když se vám v doplňkovce podaří uhodnout všechna tažená čísla, můžete vyhrát pěknou sumu peněz. Díky doplňkovkám si můžete zahrát i o spoustu zajímavých cen, například o auto, zájezd nebo byt.

Sázíte jen na Sportku

V Česku se nejstarší a nejpopulárnější loterie Sportka, ale na výběr je celá řada dalších her. Loterie EuroJackpot je jedna z nejznámějších evropských loterií, která je velmi oblíbená i v České republice, nabízí výhry, kde můžete trefit víc než 2 miliardy korun. Ve Šťastných 10 se losuje dvakrát denně a hraje se o až 100 milionů korun. Pokud sázíte rádi na data, je pro vás ideální hra Šťastné datum, kde se hraje až o 1 000 000 Kč. Losuje se každý den, vyhráváte už s pouhým jedním uhodnutým číslem a vsadit si ji můžete online.

Nekontrolujete tikety

Sazka loni vyplatila každý den přes 140 tisíc výher, ale stále je dost sázejících, kteří se o výhru nepřihlásili i v případě, že vyhráli velké částky. Je to dáno tím, že si hráči svůj tiket zapomenou zkontrolovat, nebo ho ztratí.
Výsledky Sportky si můžete zkontrolovat v prodejnách s terminálem Sazky, nebo z pohodlí domova. Umožňuje to mobilní aplikace Sazky, kterou si zdarma stáhnete jak pro Android, tak i pro iOS.

Ztráta tiketu

Často se stává, že hráči svůj tiket ztratí, nebo ho uloží na tajné místo a postupem času na něj zapomenou. Abyste případné ztrátě předešli, je výhodné sázet online, nebo přes mobilní aplikaci. Nikam nemusíte chodit, vsadíte si jednoduše z pohodlí vašeho domova.

Zapomenete si vsadit

Hodně milionářů her Sazky vyhrálo jen díky tomu, že sází pravidelně několik let a nevynechali žádné slosování. Ale co dělat, když se losování blíží a trafika je zavřená? Vsadit si můžete přes internet, kde najdete skoro všechny hry včetně Sportky, Eurojackpotu nebo Šťastných 10. Další možností je předplatit si více slosování, které loterie umožňují.

0 0 votes
Article Rating