Kdo by nechtěl vyhrát v loterii? Hry jako Sportka, Eurojackpot a další nabízí fantastické jackpoty. Teorií, jak na výhru, existuje mnoho. Je však několik základních pravidel, kterými když se budete řídit, zvýšíte několikanásobně svou šanci vyhrát. Podívejte se na způsoby, jak alespoň trochu zvýšit šanci na výhru. Začněte například tím, že si budete pravidelně kontrolovat vsazená čísla a podepisovat tiket.

Neobvyklá čísla

Řada sázejících si ráda vybírá šťastná čísla, nebo čísla v jedné řadě nebo tak, aby čísla na tiketu vytvářela obrazec. Sázejte chytře. Pokud vyberete stejná čísla jako jiní hráči, budete se muset s nimi o výhru podělit a vaše výherní částka bude o hodně nižší. Pokud se pokusíte myslet jinak než ostatní hráči a zvolíte zcela náhodná čísla, nebo čísla, která nikdo jiný sázet nebude, můžete celou výherní částku mít pro sebe. Vyhněte se šťastným sedmičkám, trojkám a jiným oblíbeným číslům.

Předcházejte rizikům

Pravidelně si podepisujte z druhé strany svůj tiket. V případě ztráty či odcizení bude všem jasné, že tiket je váš.
Nikdy nedávejte svůj tiket nikomu do rukou. Ani nejlepšímu kamarádovi, s kterým si svěřujete naprosto vše. Nikdy nevíte co by udělal, kdyby zjistil, že tiket je výherní a mohl by být o nějaké peníze bohatší.

Kontrolujte si tiket

Nazapomínejte si po slosování zkontrolovat váš tiket. Co když konečně trefíte jackpot a výhry se nedočkáte, protože jste si zapomněli zkontrolovat vsazená čísla. Podobné situace se skutečně stávají. Nejvyšší nevyzvednutá částka v historii sázení pochází z Velké Británie. V roce 2012 v loterii MegaMilions padla částka 65 milionů liber, v přepočtu asi 2,2 miliardy korun.

Vybírejte si správné hry

Můžete vybírat z mnoha různých her, nemusíte se spoléhat jen na Sportku a Eurojackpot. Například Sazka provozuje okolo deseti číselných her a vydává více než osmdesát druhů losů. Každá loterie má jinou pravděpodobnost výhry.
Jako nejvýhodnější se prokazují stírací losy. Nemají tak vysoké výhry jako loterie, ale nabízejí lepší vyhlídky na vítězství. S losem Zlato a diamanty si můžete setřít 15 000 000 Kč.

Nenechte se napálit

Stále existuje spousta podvodníků, kteří vydělávají na lidské důvěřivosti. Losy vždy kupujte u prověřených obchodníků a nevěřte společnostem, které vám za poplatek poradí jak na výhru. Dávejte si pozor i na emaily, které vás upozorní na výhru několika milionů dolarů. Takové emaily rovnou zahazujte do koše.
Zkuste vsadit třeba právě na stírací losy, u kterých je nejvyšší pravděpodobnost výhry. Sazka jich má v nabídce opravdu velké množství a stírat můžete také online. Přejeme hodně štěstí!

3 2 votes
Article Rating