Někdo sází čísla podle statistiky, někdo čísla náhodná a někdo se řídí vlastní intuicí.
V losování Sportky s vlastními čísly a náhodným tipem je to u výher tak půl na půl. Sázející nedají dopustit na svá šťastná čísla, většinou vybírají čísla podle data narození členů rodiny, času podání tiketu, nebo čísla popisná. Jaká jsou nejčastěji losovaná čísla podle statistik?

Pro mnoho lidí je nejšťastnějším číslem číslo 7. To ale není podle statistik na prvním místě. Podle statistik sázející nejvíce zaškrtávají číslo 11. Šťastné číslo 7 je ve většině zemí až na druhém místě.

Tajemná jedenáctka

Těžko říct, co sázející vede k tomu zaškrtávat právě číslo 11. Číslo 11 v sobě nese tak trochu tajemna.
Například první pilotovaný kosmický let, během něhož lidé poprvé stanuli na povrchu Měsíce byl název kosmické lodi Apollo 11.
Svatý Martin přijíždí na bílém koni 11. 11.
První světová válka skončila 11. 11. V 11 hodin
Často si lidé také fotí obrazovky telefonu, když je 11:11 hodin.

Statistiky

V amerických loteriích padají nejčastěji čísla 2 a 16. Ve hře Mega Millions se nejčastěji losují čísla 2, 4, 17, 31, 39 a 46. V nejoblíbenější a největší americké loterii Powerball nejčastěji padají čísla 16, 22, 23, 26, 28 a 41. Pravděpodobnost, že se vylosují všechna oblíbená čísla najednou v jednom tahu je malá

Sportka

Podle českých statistik nejčastěji tažené číslo v prvním tahu Sportky je číslo 47. Ve druhém tahu je nejčastěji losované číslo 12.

Šřastných 10

Nejčastěji losovaná čísla v loterii Šťastných deset nosí kačky čísla 10 a 18. Nejčastěji losovaným královským číslem je 60.

Eurojacpot

V prvním osudí Eurojackotu padá nejčastěji číslo 20, ve druhém osudí je to číslo 9.

Vybíráte pečlivě čísla, nebo volíte náhodný výběr? Zkuste štěstí třeba ve Sportce, nebo ve hře Šťastných 10.
Přejeme hodně štěstí!

4.5 2 votes
Article Rating