Už je to skoro půl roku, co ve Skotsku padla miliardová výhra v loterii EuroMillions a přesto pořád nemá svého majitele. Štastný výherce se doposud neukázal a nikdo neví, kdo to je. Problém je, že lhůta po vyzvednutí výhry brzy propadne, přesněji za necelé čtyři týdny.

Zní to skoro až neuvěřitelně, ale rozhodně ne nemožně. Lze jen spekulovat o tom, co se s výhercem mohlo stát, ale nabízí se několik možností. První z nich může být noční můrou pro mnohé sázkaře – obyčejná ztráta tiketu. A jaký jiný tiket někdo ztratí než ten výherní. Je to ukázkový zákon schválnosti. Ale jinak celkem běžné. Každý už někdy něco ztratil. I to co si normálně hlídáme, může lehce zmizet. Naneštěstí pro nás. A přesně to se mohlo stát i tomuto výherci. Druhá možnost je, že si zapomněl jednoduše zkontrolovat čísla na tiketu. I tohle je dílo náhody, lidského zapomínání, ale třeba zrovna v tomto případu by mrzelo více než kdy jindy. I přímo loterijní společnosti často upozorňují na to, aby sázkaři nezapomínali sázenky kontrolovat. A v době lehkého přístupu k internetu tu není ani nijak složité. Výherní čísla jsou jednoduše k dohledání. Pokud je to doopravdy tento případ, doufejme, že se to ten dotyčný nikdy nedozví.

Můžeme se jen dohadovat, co se stalo. Možné je i to, že sázkař ze Skotska všechny napíná a pro výhru si dojde v poslední možný okamžik. Možné je samozřejmě všechno. Zvlášť ve světě, kde jde o štěstí a náhodu.

0 0 votes
Article Rating