Až do poloviny prosince se můžete zapojit do exkluzivní soutěže o nezapomenutelnou zimní dovolenou za 100 tisíc korun.Výherce bude vylosován 18.12.2019 za přítomnosti notáře a výherní číslo bude zveřejněno na klubových stránkách.

K výhře stačí jen používat kartu Sazka Klubu a mít štěstí. Kartu můžete použít při nákupu stíracích losů, tiketů do loterie nebo při dobití předplacenek SAZKAmobilu.Pokud zájezd vyhrajete, můžete zamířit například do rezortu Alta Badia v Jižním Tyrolsku v Itálii. Čeká zde na vás 130 kilometrů perfektně upravených sjezdovek i celé řady běžkařských tras a snowparků. V restauracích si vychutnáte pokrmy připravené michelinskými kuchaři a výlety za ochutnávkou vína. Můžete navštívit jeden z nejvyhlášenějších sjezdařských okruhů Sella Ronda.

Nechce se vám cestovat až do Itálie?  Za návštěvu určitě stojí i Rakousko. Například ledovce na Stubaii, Pitztalu nebo v Söldenu slibují lyžařské zážitky, zalité sluncem, a to nejen v zimě, ale i v průběhu jara. Pokud zvolíte resort v Söldenu budete to mít kousek do wellness areálu Aqua Dome Tirol, kde se na rozloze 22 tisíc metrů čtverečních nachází dvanáct bazénů, čtyři saunové areály a čtyři restaurace a bary.

Netoužíte po dovolené na sněhu a raději byste v zimě cestovali do teplých krajů? V případě výhry si můžete vybrat vyplacení výhry v hotovosti. Sazka Klub vám předá 100 tisíc korun a vy si můžete užít luxusní dovolenou třeba v Karibiku.Chtěli byste se do soutěže zapojit, ale zatím nejste členy Sazka Klubu?

Díky členství v klubu získáte celou řadu výhod. Registrovat se můžete na každém prodejním místě s terminálem Sazky. Obsluha vám zároveň vydá Sazka kartu. Podstatné je uvést telefonní číslo či případně e-mailovou adresu, aby vaše registrace byla co nejrychleji uzavřena. Sazka vás bude informovat o případné výhře, o nových soutěžích a nabídkách pro členy Sazka Klubu. Kontakt na vás bude používat pouze Sazka. Po registraci je možné kartu okamžitě použít pro provedení sázek. Registraci můžete dokončit také na stránkách Sazky, kde při přihlášení musíte zadat číslo karty.

Čím více používáte klubovou kartu na terminálech SAZKA (provozovatel Sportky), tím větší je vaše šance na výhru.  Mějte proto Sazka kartu vždy při ruce a aktivně ji využívejte.0 0 votes
Article Rating