Sportka v roce 2018 vytvořila více než 200 nových milionářů
Nejoblíbenější česká loterie udělala Sportka v tomto roce milionáře už ze dvou stovek hráčů. Celkem sii rozdělili přes miliardu korun, přičemž největší částku si odnesl muž ze Zlínska,a to 92 milionů korun.

V průměru 4 sázející týdně chodí do sídla společnosti Sazka pro výhru přesahující milion korun. K vysokému počtu milionářů z loterie Sportka významně pomohlo rozpuštění bonusové složky Superjackpotu, kdy si během 20 losování 100 sázejících rozdělilo 200 milionů korun.Muž ze Zlínska získal desátou nejvyšší výhru v historii

Zákazník ze Zlínského kraje podal na počátku září plný tiket Sportky spolu se hrou Šance za 220 Kč. Sázenku vyplnil vlastními čísly den před losováním, následující večer už mohl plánovat, jak naloží s částkou 92 357 021 korun.

Druhou nejvyšší výhrou roku 2018 je zatím suma 54 milionů korun, kterou získal zkraje listopadu sázející z jižní Moravy. Dařilo se ale také v Praze. Muž ve středních letech uhodl šest tažených čísel, která mu vydělala bezmála 49 milionů korun. Své výsledky losování Sportky můžete sledovat zde.Na podzim padl pětkrát Superjackpot

Zmiňovaný sázející z okolí Zlína byl zároveň prvním z pětice šťastlivců, kteří v probíhajícím roce vyhráli hlavní výhru Sportky známou pod názvem Superjackpot. Celkem si všech pět nových milionářů přišlo na zhruba 220 milionů korun.

reklama
0 0 votes
Article Rating