Na internetu se začaly šířit reklamní e-maily za službu, která vám prý zajistí výhru ve Sportce a Šťastných 10 společnosti Sazka. Za pár stokorun vám pošlou čísla, které údajně padnou ve slosování.

Společnost Tip na výhru tvrdí, že speciální algoritmus uhodne čísla v 78 procentech případů. Tvorbou algoritmu společnost údajně trávila dva roky. Všimli si jisté souvislosti v čase čísel které padají v určité dny i v období v roce. Dle svého tvrzení učinila společnost šťastnými výherci už více než 320 sázejících, kteří vyhráli díky zaslaným číslům 14,3 milionu korun.
Je to možné? Dokáže počítač na základě předcházejících čísel odhadnout čísla budoucí? Podle statistiků je to nesmysl. Aby to bylo možné, musel by mít dotyčný možnost nahlížet do budoucnosti.
Společnost na webových stránkách uvádí v obchodních podmínkách, že lákavou nabídku zprostředkovává firma NV media sídlící v Praze-Hostivaři. Na adrese sídla ji ovšem nenajdete. Na adrese je jen prázdná místnost, ve které má schránku několik desítek firem.

Sázející Lenka Ludvíková si zkusila tipy objednat. Výherní čísla se 78procentní pravděpodobností měla padnout nejpozději napodruhé. Ani napotřetí nic nevyhrála. Nevyhrát tolikrát za sebou s takovou pravděpodobností je holt smůla. Firma Tip na výhru dodává své tipy jen od oka nikoliv na základě předchozích výsledků, naznačuje to i to, že tipy výherních čísel nabízí i na několik losování dopředu.

Webová stránka tipnavýhru není jediná která nabízí výherní čísla. Web vsaďchytře, je údajně daleko úspěšnější. Víc než třem tisícům výherců prý vydělal 170 milionů korun. Nejvyšší výhra údajně s jejich tipem padla v červnu 2019 a to ve výši 17 671 592 Kč. Rozdíl je v tom, že tipy nedává dohromady počítač, ale tým složený z matematika, věštce, astrologa, numerologa, statistika a kartářky. Tipy na výherní čísla nabízí společnost na hry společnosti Sazka – Sportka, Euromiliony či Eurojackpot.
 

 

0 0 votes
Article Rating