Loterie je hra, která je založená na náhodě a štěstí. Výherci loterií se svěřili s tím, jak se pokoušeli při sázení naklonit štěstěnu na svou stranu. Štěstí pro ně není jen nějaká tajuplná a neovlivnitelná síla. Je to něco, čemu jde jít naproti. Stačí k tomu pozitivní myšlení, trpělivost, rituály a šťastná čísla.

Jaké jsou rady výherců?

Pozitivní myšlení

Sázkaři potvrdili, že využívají sílu vizualizace. Pokud chcete vyhrát, musíte věřit tomu, že vyhrajete a že si výhru zasloužíte.

Trpělivost

Přísloví Trpělivost růže přináší, podle výherců loterie neplatí jen pro růže, ale i pro velké výhry. Málokdy se stane, že hráč vsadí jen jednou a hned vyhraje. Výherci větších částek podle průzkumu sází pravidelně.

Šťastná čísla

Podle výherců jsou šťastná čísla důležitá. Nejde ani tak o reálně šťastná čísla, jako spíš o pocit, která v nás vyvolávají. Máme-li k číslům osobní vztah, víc jim věříme a psychika je zkrátka to hlavní.

Afirmace – síla vlastní myšlenky

Afirmace jsou vnitřně vyslovené myšlenky, na které se naladíme. Vyjadřují naše touhy, přesvědčení, přání. Výherci si prý často opakovali věty jako „zasloužím si to“ a „jsem výherce loterie“. Toto psychické cvičení lze využít i v osobním a pracovním životě. V něčem si nevěříte? Několikrát se zhluboka nadechněte a opakujte si „zvládnu to“.

Rituály

Z pohledu psychologie je rituálem každé jednání člověka, které vykazuje stereotypní opakování a je založené na předem daných pravidlech. Někdo věří, že když ráno vykročí správnou nohou, bude mít úspěšný den. Dodržování rituálů je důležité. Přesně takové věci nám totiž pomáhají nastavit svou mysl na úspěch. Díky rituálům jsme klidnější a více si věříme. Pokud na rituál zapomeneme, býváme nervózní a nic se nedaří jak má.

Sny o výhře

Většina výherců velkých částek také vypověděla, že si nepředstavovali jak velkou částku vyhrají, ale co s výhrou udělají. Někteří sní o tom, že si pořídí vlastní bydlení nebo auto, jiní zase sní o luxusní dovolené.
Jak byste s výhrou ve Sportce  naložili vy?

0 0 votes
Article Rating