Každý z nás určitě někdy zatoužil po velké výhře ve Sportce či jiné loterii.

Jdete kolem trafiky a najednou vás napadne, že bych si dnes vsadil sportku a zkusil štěstí ?
Večer čekáte na slosování a při kontrole tiketu zjistíte, že jsme vyhráli. Jak s výhrou naložíte? Budete peníze investovat, podnikat zahraniční cesty?

Zde je několik šťastných příběhů.

Věrnost se ve Sportce vyplácí

Důchodce z Olomoucka sázel sportku pravidelně od roku 1967. Nevynechal žádné slosování,
ale moc štěstí neměl ,jeho největší výhra byla maximálně 600 korun.To už ale neplatí.
V nedělním slosování 10. prosince se na něj usmálo štěstí a vyhrál 11 191 092 korun.
Čísla sází pravidelně. Vsadil tři sloupce na jedno losování a i tak se mu podařilo uhodnout 1.pořadí 2.tahu.Jak s výhrou naloží? Díky výhře chce zabezpečit svojí rodinu a začít si užívat. Nezapomíná ani na charitu.

12 milionu ze Sportky na Hradecko

Další pohádková výhra udělala radost muži v Královéhradeckém kraji, kdy sázkař vsadil plný tiket. Do devíti sloupců vyplnil vlastní čísla a desátý sloupec zvolil na náhodu.
V druhém tahu se na něj usmálo štěstí, kdy vlastním tipem trefil všech šest čísel v šestém sloupci. Celková výhra činila 11 971 169 korun. „Zčásti výhry určitě splatím hypotéku i zbývající dluhy, které máme. Samozřejmě si ale také začneme trochu užívat,“ cituje výherce web Sazky. Dalším snem výherce je pořídit si nový automobil a poprvé se vydat na dovolenou do zahraničí, určitý obnos věnuje na charitu.

Sportka přeje i Moravě

Díky výhře téměř 1,5 milionu korun si může splnit svůj sen milionář z Moravy, který sportku sází už více než 45 let. Jeho snem je pořídit si nový automobil.
Velké štěstí měl výherce Sportky z Olomoucka, který si koupil předplatné na 10 losování dopředu. Sází už 20let a tentokrát se mu to opravdu vyplatilo. Vyhrál téměř 16 milionů.
Nehodlá díky výhře měnit svůj dosavadní život, dál hodlá chodit do práce, která ho baví.
Pořídí si lepší bydlení, poplatí dluhy a nezapomíná ani na charitu.

Nedělní i středeční výsledy losování Sportky můžete dostávat do vašeho mobilu či počítače automaticky. Stačí si zapnout červených zvoneček v pravém dolním rohu vaší obrazovky.

0 0 votes
Article Rating