Levné, rychlé a pohodlné. Na skoro 1500 prodejnách s terminálem Sazky si nyní můžete vyzvednout zásilky z Balíkovny České pošty. Velkou předností výdejních míst Sazky je jejich flexibilita. Zásilku z e-shopů si můžete vyzvednou kdykoliv, dokonce 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Balíkovna – rychlý způsob dopravy

Výdejní místa Balíkovny České pošty se rozrostly o stovky prodejen s terminálem Sazky, své balíky si tak nyní můžete vyzvednout na každém rohu. Pokud chcete tento způsob dopravy využít, při objednávce zvolte dopravu Balíkovna a následně si v seznamu nebo na mapě zvolte nejbližší prodejní místo Sazky, kam vám dopravce zboží doručí. Oproti konkurenci má tato služba řadu výhod, nízkou cenu a rychlost dodání zboží. Doručení zboží od předání přepravci trvá obvykle jen jeden den.

V Balíkovně bude vaše zásilka uložena bezpečně

O tom, že je balík připraven k vyzvednutí, budete informováni e-mailem nebo SMS zprávou. Zároveň obdržíte unikátní PIN kód, kterým se v prodejně při přebírání vaší zásilky prokážete. Zásilka bude uložena celý týden a lhůtu lze ještě prodloužit. Pokud si balík nestačíte vyzvednout, můžete PIN kód sdílet s členy domácnosti, kteří balík vyzvednou.

7 výhod Balíkovny České pošty

Díky téměř 1500 prodejnám s terminálem Sazky je Balíkovna skoro na každém rohu

Některá prodejní místa mají otevřeno i večer a o víkendu, balík si tak můžete vyzvednout kdy se vám to hodí

Jde o nejlevnější způsob dopravy

Jedná se o nejrychlejší způsob dopravy – doručení na Balíkovnu trvá obvykle jen jeden den

Zásilka na vámi vybrané Balíkovně bude uskladněna týden, dobu si můžete prodloužit podle potřeby.

Zásilka je bezpečně uložena a vydána pouze po předložení unikátního PIN kódu.

Zásilku můžete sledovat online v aplikaci České pošty.

Prodejny s terminálem Sazky, kde si v rámci Balíkovny můžete své zásilky vyzvednout, jsou označené samolepkou Balíkovna. Po republice je jich bezmála 1500.

0 0 votes
Article Rating