Stírací losy jsou velmi oblíbené. Největším českým hitem v oblasti losů byla Tutovka, která se nyní vrací v novém a jedinečném kabátě. Jedná se o balíček 4 stíracích losů, který koupíte za 200 Kč. A jelikož se jedná o Tutovku, minimálně jeden balíček je tutově výherní. Budete to vy, kdo se díky této novince stane milionářem?


Hra Tutovka byla v 90. letech velmi populární. Šlo sice primárně o stírací los, ale všichni majitelé losů měli ještě možnost se na základě slosování dostat do televizní soutěže. Mezi lety 1991 a 1996, kdy se Tutovka hrála, se prodalo neuvěřitelných 230 milionů losů.

Populární už od prvního dne

Brand manažerka stíracích losů Eva Nováková, uvedla, že stírací losy, které se dostaly k zákazníkům před pár dny se staly velmi oblíbené. „Prodavačům mizí doslova pod rukama“. Zároveň dodala, že lidé si Tutovku našli i bez reklamní podpory, kampaň má začít v polovině dubna. Za jednu cenu tak získáte 4 losy, to je nejspíš důvod, proč se stala populární.


Tutovka je jako jediná na trhu k dispozici v balíčku za 200 Kč. Balíček obsahuje 4 stírací losy, z nichž minimálně jeden je tutově výherní. Na každém ze 4 losů je jedno Hrací pole. Po jeho setření se v části Výherní čísla objeví 3 čísla a v části nazvané Vaše čísla se objeví buď čísla, nebo symbol Tutovky. Pokud se kterékoli číslo z pole Vaše čísla shoduje s některým Výherním číslem, vyhráváte částku uvedenou pod ním. Pokud v Hracím poli najdete pod stírací vrstvou symbol Tutovka, vyhráváte dvojnásobek částky uvedené pod tímto symbolem.
V hracím poli hráče čekají lákavé výhry. Pod neprůhlednou stírací vrstvou můžete najít 4x hlavní výhru 1 000 000 Kč. 4x 500 000 Kč a 4x částku 100 000 Kč.

Symbol Tutovka zdvojnásobí výhru

Pokud po setření v hracím poli objevíte symbol Tutovka, vyhráváte dvojnásobek částky uvedené pod ním. Na každém losu je dvanáct šancí na výhru, v jednom balíčku je jich rovných osmačtyřicet.

Balíček losů Tutovky seženete na prodejních místech Sazky. V trafikách, čerpacích stanicích, na poště, v supermarketu a v různých dalších obchodech.


Kde si můžete výhru vyzvednout?

Výhru do 1000 Kč si můžete vyzvednout v libovolném prodejním místě Sazky. Do 100 000 Kč v libovolném prodejním místě Sazky po předchozí domluvě s prodejcem. Nad 100 000 Kč v sídle Sazky, nebo vybraných prodejních místech, podle výše výhry a po předchozí domluvě.

5 1 vote
Article Rating