Zvyšte svoji šanci na výhru pomocí skupinového sázení. Tiket si můžete poskládat s přáteli, kolegy z práce nebo se připojit koupí podílu již k vytvořené sázence. Skupinové sázenky lze vsadit online na stránkách Sazky v mobilní aplikaci pro Android i iOS, ve Sportce a Eurojackpotu.

Ve skupinovém sázení se vždy skládáte na plný tiket včetně doplňkových her. Pokud uhodnete správnou kombinaci tažených čísel, budete si dělit Superjackpot Sportky nebo jackpot v Eurojackpotu s ostatními majiteli podílů podle počtu zakoupených podílů ve skupinové sázence. Můžete si tak rozdělit až miliardové výhry.

Jak skupinové sázení vypadá v praxi?

Pokud budete zakládat Skupinovou sázenku, nejprve musíte vybrat počet vsazených sloupců, cenu, velikost minimálního vkladu a počet podílů. Sázenky jsou ve velikostech S, M, L, XL, u Eurojackpotu navíc ještě XXL. Liší se počtem sloupečků, tedy počtem možných číselných kombinací, které můžete zakoupit. Čím více číselných kombinací vsadíte, tím větší je pravděpodobnost výhry.
Dále volíte, zda půjde o soukromou sázenku, pro vás a vaše přátele, nebo můžete sázenku sdílet na sociální sítě a e-mailem. Do soukromé sázenky můžete pozvat jen ty, které chcete. Druhou možností je veřejná sázka, ke které se na Tržišti sázenek mohou přidat i neznámí hráči. Podrobný návod, jak na Skupinové sázení, najdete ve videu na tomto odkazu:

U největších sázenek je třeba, aby se spojilo velké množství sázejících, kteří společně vykoupí několik stovek podílů. Naplnění takové sázenky tak může trvat déle, nebo se podíly nemusí vyprodat vůbec.
Může se stát, že obvzlášť velké sázenky se nestihnou naplnit do příjmu sázek. Chcete-li mít větší šanci, že sázenka projde do slosování, vybírejte sázenky menší velikosti nebo ty, ve kterých zbývá zakoupit už jen pár podílů. V případě, že by se skupinová sázenka přesto nenaplnila a nevsadila, peníze vám budou vráceny na herní účet a vy je tak můžete investovat třeba do další Skupinové sázenky.

Více sloupců, více šancí na výhru

Čím více vsadíte sloupečků, tím vyšší je pravděpodobnost správné kombinace čísel. Skupinové sázení je skvělou volbou, pokud je skupina sázejících opravdu velká, můžete tak vybrat sázenku kterou budete moct sdílet se všemi kamarády nebo kolegy.
Pro Skupinové sázení je nutná registrace na stránkách Sazky. Zabere jen pár minut a lze ji udělat z pohodlí domova.

Do kdy nejpozději můžu vsadit skupinovou sázku?

Standardní doba příjmu sázek pro Sportku i Eurojackpot je 19:00.
Založení nové sázenky na daný tah: nejpozději 15 minut před uzavřením příjmu sázek (18:45 hod.).
Zakoupení podílu v sázence na daný tah: nejpozději 5 minut před uzavřením (18:55 hod.).

Tyto časy jsou orientační a v době velkého počtu uzavíraných sázenek najednou nemůže Sazka bohužel lhůty zaručit, proto neodkládejte koupi podílů nebo zakládání sázenek na poslední chvíli.

Finští milionáři

V malém finském městě Siilinjärvi, v překladu Ježkovo jezero, ve kterém je největší koncentrace milonářů, si společně vsadilo Skupinovou sázenku padesát přátel. Sázenku podali na hru Eurojackpot, tehdy se hrálo o maximální jackpot ve výši 2,38 miliardy korun.
Každý sázející přispěl na společnou sázku částkou 10 eur, tedy zhruba 250 Kč. Díky tomu si vsadili sázenku v hodnotě 12,5 tisíce korun. Vsadili tak více sloupců, než kdyby sázel každý zvlášť. Tako taktika se jim vyplatila, poté co uhodli všechna tažená čísla, každý sázející získal 47,6 milionu korun.

0 0 votes
Article Rating