Výhra v loterii je přáním velkého množství lidí. Mnozí sázející se dokonce snaží odhadnout vítězná čísla nebo svoje šance na výhru různorodými způsoby. Někteří spoléhají na numerology, aby jim odhadly správnou kombinaci, jiní se zase obrací na horoskopy. Ty jim mohou alespoň poradit, jestli je ten správný čas na sázení. Takto vypracované horoskopy na základě znamení zvěrokruhu jsou vůbec nejpopulárnější – jsou nejpřehlednější a lehce získatelné. Nabízí se však otázka, je mezi znameními zvěrokruhu a šancí na vítězství v loterii nějaká spojitost? Na to se rozhodla zjistit odpověď australská loterijní společnost The Lott. Důležité je zmínit, že se tato společnost nezeptala astrologů, ale vydala se pro odpověď ke statistikům.

A co zjistili?

Začali tím, že zjistili znamení všech vítězů v loterii. Pak spočítali podíly jednotlivých znameních na výhrách. Výsledky budou pro některé nevyhnutelně zklamaním. Jako nejšťastnější znamení byly označeny Ryby s podílem 11,6% na všech výhrách. V těsném závěsu za nimi jsou lidé narozeni ve znamení Blíženců s podílem 9,9%. Následují Panny (8.9%), Vodnáři (8,5%), Štíři (8,5%), Býci (8,5%), Raci (8,2%), Lvi (7,7%), Váhy (7,7%), Kozorozi (7,7%). Na úplném konci se naneštěstí umístili Berani (7,5%) a Střelci (6%).

Avšak žádné znamení nemusí být zklamané. Kromě loterie existují i jiné druhy sázení nebo možností něco vyhrát a ryby nemůžou excelovat ve všech. Každý si musí najít to svoje.

0 0 votes
Article Rating