Jste členy Sazka klubu a vlastníte Sazka kartu? Během celého roku se mohou členi Sazka klubu účastnit speciálních soutěží a hrát o super ceny. Nyní oblíbená soutěž Kolo štěstí přináší členům Sazka Klubu skvělou šanci na výhru. Lákavou cenou je nová Škoda Octavia kombi přesně podle přání jejího nového majitele, o kterou se bude losovat 16. 9. 2020. 

Jak se stát členem klubu a získat klub kartu?

Registrovat se můžete na každém prodejním místě s terminálem Sazky. Obsluha vám zároveň vydá Sazka kartu. Podstatné je uvést e-mailovou adresu a telefonní číslo, aby vaše registrace byla co nejrychleji uzavřena. Sazka vás může informovat o případné výhře, o nových soutěžích a nabídkách pro členy Sazka Klubu. Kontakt na vás bude používat pouze Sazka. Po registraci je možné kartu okamžitě použít pro provedení sázek. Registrovat se můžete také na stránkách Sazky, při přihlášení musíte zadat číslo karty a telefonní číslo. Za založení účtu online navíc obdržíte malý peněžní bonus, s kterým si budete moci třeba vsadit sportku zcela zdarma. Tento bonus lze využít i na koupi stíracího losu.

Jak zatočit kolem štěstí

Pokud vám přijde SMS na telefon, ze kterého si nemůžete zatočit (nevlastníte chytrý telefon) můžete si SMS přeposlat na jiný mobil nebo se přihlásit z počítače. V počítači zadáte číslo své karty a heslo a přihlásíte se na svůj účet na stránkách Sazka klubu a tam Kolo roztočíte.

Jak funguje kolo štěstí

Za načtení Sazka karty na terminálu Sazky, obdržíte druhý den SMS zprávu se hrou Kolo štěstí. V této soutěži můžete vyhrát i další finanční hotovost, která se vám ihned uloží na Sazka kartu. Na zatočení Kolem štěstí je limit 7 dní od obdržení SMS. Po této době platnost roztočení Kola vyprší. Pokud na Kole štěstí získáte finanční odměnu, bude vám vyplacena na prodejním místě s terminálem Sazka při dalším použití Sazka karty. Pokud jste si vytočili slosování o věcnou výhru nebo finanční hotovost, nemusíte dělat vůbec nic Sazka vás bude telefonicky informovat na tel. číslo, které jste uvedli při registraci. 

12.8. proběhlo losování o 100.000 Kč z předchozího Kola štěstí. Výhercem je muž, registrovaný do Sazka Klubu ve středních Čechách.

Častější zařazení do soutěže o osobní automobil zvyšuje vaši šanci na výhru! Používejte proto Sazka Klubovou kartu při každé vaší sázce nebo nákupu stíracího losu.

 

0 0 votes
Article Rating