Extra renta je číselná loterie, která představuje ideální příležitost k finanční nezávislosti. Hlavní výhra je 100 000 Kč, které vám budou měsíčně vypláceny po dobu 20 let. Tato částka může být vyplacena i jednorázově, dle volby výherce. Extra Renta je nejnovějším přírůstkem do rodiny číselných loterií Sazka.

V loterii Extra Renta najdete v osudí 33 čísel, přičemž je potřeba uhádnout 7 tažených čísel pro zisk hlavní výhry. Minimální počet pro nejnižší výhru jsou 3 správná čísla.

Stotisícovou rentu přinesla vlastní čísla

Sázející z Moravskoslezského kraje si v prodejně za padesátikorunu koupil tiket loterie Extra Renty, na kterém zaškrtl vlastní čísla. Že jde o šťastná čísla se ukázalo 20. září, kdy přesně tato číselná kombinace vypadla z generátoru náhodných čísel. Sázející se tak stal majitelem hlavní výhry v podobě stotisícové měsíční renty na následujících dvacet let.
Díky hlavní výhře se stal finančně nezávislým a může si užívat život podle vlastních snů, naplněný zážitky a cestováním anebo zkrátka dělat jen to, co ho bude bavit.

Jaké sny byste si splnili, kdybyste vyhráli?

Co všechno byste mohli podniknout, kdybyste hlavní cenu Extra Renty vyhráli, ukazuje Kalendář zážitků Extra Renty. https://kalendarzazitku.cz/ Na stránce můžete také zjistit, jak by s rentou naložily známé osobnosti jako herečka Iva Pazderková, šéfkuchař Radek Kašpárek, cestovatelé Kryštof Paleta a Jakub Fišer, a také Matěj Dvořák z populárního pořadu Ukaž káru.
Herečka a bavička Iva Pazderková by stavěla největšího sněhuláka na světě, šéfkuchař a porotce Master Chefa Radek Kašpárek by si na motorce projel slavnou Route 66 a cestovatele Kryštofa Paletu láká plavání v Mrtvém moři. Matěj z pořadu Ukaž káru má sen surfovat na nejkrásnější pláži na světě a cestoval a fotograf Jakub Fišer by vyrazil po stopách Yettiho.

Pokud nechcete jen snít, zkuste si vsadit Extra Rentu, losuje se každé pondělí ve 20:00 hod. Svou sázenku můžete podat na prodejních místech Sazky, ale také jednoduše online.

0 0 votes
Article Rating