Hledáte ideální místo pro váš velký den? Pak už nemusíte hledat dále! Svatba v Hájenka Parku na jižní Moravě se stane nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše hosty.

Proč si vybrat Hájenka Park pro vaši svatbu:

Unikátní prostředí: Park plný zeleně, malebné architektury a spousty aktivit pro všechny věkové kategorie. Ideální pro svatby v rustikálním stylu i pro ty s moderním nádechem.
Osobní přístup: Každá svatba v Hájenka Parku je jedinečná a šitá na míru snoubencům. Individuální přístup a plné zohlednění vašich přání je pro nás prioritou.
Široká nabídka služeb: Zajistíme vše od obřadu a focení až po catering a zábavu. Nabízíme také ubytování pro vaše hosty a široký výběr aktivit pro volný čas.
Skvělé jídlo: O lahodný catering se postará bistro La Foret s bohatou nabídkou jídel a nápojů. Možnost výběru z osvědčených svatebních menu i rautové varianty.
Dostatek prostoru: Zahradní prostory Hájenka Parku pojmou až 250 hostů, takže si u nás můžete užít velkolepou svatbu snů.
Zábava pro všechny: Zajistíme program pro dospělé i děti, ať už se bude jednat o hry, soutěže, sportovní aktivity, nebo živou hudbu.

Hájenka Park – víc než jen svatební místo:

Pro odvážné svatebčany je k dispozici lanové centrum s adrenalinovými aktivitami. Park se nachází nedaleko Lednicko-Valtického areálu, památky UNESCO, která je ideální pro svatební focení i výlety pro hosty. Hájenka Park se nachází v klidné lokalitě na okraji lesa, takže si užijete nerušený svatební den v krásném prostředí.

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku:

Rádi se s Vámi setkáme a probereme Vaše představy o svatbě snů. Kontaktujte nás telefonicky nebo emailem a domluvte si schůzku.

Hájenka Park – Svatba, na kterou nikdy nezapomenete!

0 0 votes
Article Rating